O nas

Firma PAWLOWSKI to rodzinna firma z tradycjami i historią, która trwa już 15 lat. Zaczęło się od pomysłu na rodzinny interes w Szwecji oraz owocnej współpracy z klientami rynków skandynawskich. Dziś, kierując się tymi samymi wartościami, co od początku działalności, łączymy rozsądne rozwiązania z solidnym wykonaniem przez profesjonalną kadrę stolarzy.

Jak powstała firma?

Na początku działalności zajmowaliśmy się remontami zabytkowych budynków w zakresie stolarki drzwiowej. Poznaliśmy od podszewki komplikacje związane z utrzymaniem starych budynków. To cenne doświadczenie pomogło nam opracować najlepsze rozwiązania, które zawsze są dostosowywane do indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Na rynku szwedzkim można było spotkać się z wymagającymi zleceniodawcami, jednak dzięki profesjonalnemu podejściu udało nam się zdobyć ich zaufanie oraz utrzymać się jako lider na tamtejszym rynku.

Wieść o sukcesie naszej firmy dotarła do Polski. Postanowiliśmy ulec namowom i drzwi PAWLOWSKI są teraz dostępne także w Polsce – w naszej rodzinnej miejscowości. Od lat wspieramy lokalną działalność, a nasi klienci z Polski mogą właśnie teraz docenić nasz profesjonalizm w działaniu, solidne wykonanie oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

KONTAKT

Co nas wyróżnia

Budowa siedziby w Polsce

Tak, jak w budownictwie potrzebne są solidne fundamenty, tak i w naszym działaniu liczy się trwała podstawa. Od początku działania liczy się przede wszystkim jakość: zaczynaliśmy od świadczenia profesjonalnych usług w Szwecji, które teraz możemy dodatkowo podeprzeć wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością branży. Budowę hali produkcyjnej w Polsce rozpoczęliśmy w 2016 roku, poprzedzając ją długotrwałą analizą i wyborem najdogodniejszego miejsca. Zdecydowaliśmy się na rodzinne strony – gminę Pobiedziska w województwie wielkopolskim.

Siedziba w Polsce

Siedziba polskiego oddziału firmy PAWLOWSKI znajduje się na ulicy Partnerskiej 8, w miejscowości Główna w gminie Pobiedziska (lokalizacja oddalona niecałe 20 km od Gniezna i 30 km od Poznania). Kompleks składa się między innymi z nowoczesnej hali produkcyjnej oddanej do użytku na początku 2018 roku.

Najnowsze produkty

Naszym priorytetem jest nieustanny rozwój. Wierzymy, że dzięki temu będziemy dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania i produkty. Staramy się łączyć ponadczasowe piękno drewna ze sprawdzonymi technologiami obróbki. Podążamy za aktualnymi trendami w architekturze i cały czas uzupełniamy portfolio o nowe wzory. W efekcie możemy zaproponować funkcjonalne, bezpieczne i modne drzwi, które zdobią wejścia domów naszych klientów.

PRZEJDŹ

Partnerzy

Z powodzeniem działamy w kraju i na rynkach międzynarodowych. Wśród naszych Partnerów znajdują się między innymi przedsiębiorstwa oferujące inteligentne systemy zabezpieczeń czy profesjonalni producenci akcesoriów do drzwi i okien. Cały czas jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z architektami oraz deweloperami, jak i producentami, dystrybutorami, a także innymi przedstawicielami branży budowlanej i wykończeniowej.

TELEFON

608 044 037

E-MAIL

biuro@drzwi-pawlowski.com.pl

GODZINY PRACY

8:00 – 16:00

TELEFON

608 044 037

E-MAIL

biuro@drzwi-pawlowski.com.pl

GODZINY PRACY

8:00 – 16:00