W2018 roku firma PAWLOWSKI otworzyła swoją pierwszą siedzibę na terenie Polski. Decyzję o jej budowie podjęliśmy po blisko piętnastu latach pracy w Skandynawii.  Codzienny rozwój zaowocował zdobyciem cennego doświadczenia oraz miana eksperta w dziedzinie produkcji i montażu drzwi antywłamaniowych, a także zewnętrznych na indywidualne zamówienie. Naszą specjalizacją jest stolarka drzwiowa i okienna, a produkty PAWLOWSKI docenia coraz szersze grono Polaków.

Budowę hali produkcyjnej, rozpoczętą w 2016 roku, poprzedziły długotrwałe analizy mające na celu znalezienie idealnej lokalizacji. Regionem, który stał się naszym polskim domem, okazała się Wielkopolska. Nie bez znaczenia był fakt, że to nasze rodzinne strony. Okolice Poznania słyną z wysokiej klasy stolarzy, którzy znajdują zatrudnienie w firmie PAWLOWSKI. Dzięki kadrze ekspertów zachowujemy najwyższy standard produktów, a drzwi wejściowe i techniczne nie mają przed nimi tajemnic.

Ku naszej radości hala produkcyjna została oddana do użytku na początku 2018 roku. Obecnie trwają w niej intensywne prace wdrożeniowo-produkcyjne, które mają na celu zapewnienie gwarancji najwyższej jakości drzwi antywłamaniowych do mieszkań i domów.